Obsługa marketingowa

MP Mosty

Dla największej firmy projektowej w Polsce, świadczymy usługę kompleksowej obsługi marketingowej. W ramach współpracy przygotowaliśmy:

www.mpmosty.pl

Strona internetowa

Wykonaliśmy stronę internetową wraz z systemem zarządzania treścią. W ramach funkcjonalności strony, klient może dodawać swoje realizacje oraz grupować je. Strona została wykonana również w wersji mobilnej.

Materiały drukowane

Przygotowaliśmy projekty materiałów, które są używane przez pracowników na co dzień. Są to notesy z okładką, papier firmowy i teczki ofertowe. W zakresie naszych działań był również druk wyżej wspomnianych materiałów

Folder informacyjny

Na podsumowanie dziesięciu lat firmy MP Mosty, przygotowaliśmy 64 stronicowy folder zawierający prezentację firmy, prezentację najważniejszych realizacji. Na potrzeby folderu, zrealizowaliśmy sesję zdjęciową zarządu spółki.

Reklama w prasie

Przygotowaliśmy reklamy prasowe dla klienta, które zostały opublikowane w wydawnictwach branżowych.

Gadżety okolicznościowe

Na zamówienie klienta, przygotowaliśmy gadżety dla pracowników i klientów. Są nimi wpinki w mankiet marynarki, pendrive o różnych pojemnościach, krówki z indywidualizowaną etykietą, filcowe opakowanie na butelkę, torba papierowa oraz kalendarz ścienny. Naszym zadaniem było zaprojektowanie grafik oraz realizacja zamówienia.

Oklejenie samochodów

Zaprojektowaliśmy oraz zrealizowaliśmy usługę oklejenia nowych samochodów, które spółka zakupiła dla swoich pracowników.

Sesja zdjęciowa

Wykonaliśmy sesję zdjęciową zarządu firmy oraz wybranych realizacji na terenie Małopolski oraz Dolnego Śląska.