Baribal Bike

BRANDING — UX/UI

Baribal Bike to warsztat rowerowy z okolic Krakowa. Dla Ciebie serwisowanie roweru to udręka, dla zespołu Baribal Bike to największa przyjemność. Projekt strony wzbudza zaufanie rowerzystów do serwisu, bo każdy detal dokręcony jest tu jak najdrobniejsza śrubka.

Jesteśmy autorami identyfikacji marki. Od logo po wszystkie elementy graficzne. Nowoczesne logo w formie misia nawiązuje do nazwy baribal, czyli niedźwiedzia czarnego oraz jest łatwe do powielania na różnego typu produktach.

Pełna energii identyfikacja wizualna ma zachęcić do aktywności i jazdy na rowerze! Intensywna czerwień ożywia i pobudza do działania.

Starannie dobrana kolorystyka koresponduje z barwami wnętrza warsztatu. Motyw poziomic z mapy to element graficzny przewijający się w projekcie. Odzwierciedla on zróżnicowanie terenu, jaki pokonuje się rowerem w górach.

Strona www

Projekt strony www, zwanej przez właściciela firmy Baribal Bike „wówą” odzwierciedla dynamiczny i sportowy charakter brandu. Stworzyliśmy ją na autorskim CMS-ie wraz z systemem zarządzania treścią, cennikiem oraz galerią zdjęć. Responsywność strony pozytywnie wpływa na wrażenia związane z użytkowaniem.

Piktogramy

Zaprojektowaliśmy cztery piktogramy do przedstawienia oferty warsztatu. Widelec, damper, koło i sztyca obrazują główne działy serwisu.

następny projekt
Zadzwoń Napisz
Ta strona używa cookies. Korzystasz ze strony zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki lub urządzenia do przeglądania stron internetowych - treści dostępnej w internecie. Jeśli Twoje ustawienia zezwalają na zapisywanie cookie takowe są zapisywane.