EMI Maszyny

SKLEP INTERNETOWY — UX/UI

EMI Maszyny to kompleksowe usługi doradztwa, sprowadzania oraz sprzedaży specjalistycznego sprzętu do obróbki drewna. Projekt sklepu internetowego jest przejrzysty i trafia do wyspecjalizowanych odbiorców.

Sklep online

W ramach funkcjonalności strony jej własciciel może dodawać produkty do sklepu oraz pozyskiwać za pomocą formularza kontaktowego towar od innych klientów. 

Dedykowane piktogramy

Specjalnie na potrzeby strony zaprojektowaliśmy ponad 30 dedykowanych piktogramów przedstawiających rodzaje maszyn z oferty sklepu.

Obsługa odwiedzającego na najwyższym poziomie

Wyeksponowaliśmy ofertę, usystematyzowaliśmy produkty i podzieliliśmy na kategorie, dzięki czemu łatwo można znaleźć potrzebną maszynę, sprawdzić jej parametry, w razie wątpliwości skontaktować się z ekspertem oraz zapytać o szczegóły, zamówić i finalnie kupić.

Wirtualny spacer

Na stronie umieściliśmy wirtualną prezentację hali z maszynami  w pełnym wymiarze 3D.

Zadzwoń Napisz
Ta strona używa cookies. Korzystasz ze strony zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki lub urządzenia do przeglądania stron internetowych - treści dostępnej w internecie. Jeśli Twoje ustawienia zezwalają na zapisywanie cookie takowe są zapisywane.