Kompleksowa obsługa marketingowa

Gordon & Great Consulting

Gordon & Great Consulting to profesjonaliści, którzy wspierają ambitne cele i dalekosiężne plany inwestycyjne. Dla firmy przygotowaliśmy identyfikację wizualną oraz stronę internetową.

www.gordongreat.pl

Nazwa

Braliśmy udział przy tworzeniu nazwy oraz rozpoznawalnej identyfikacji graficznej marki.

Logo i identyfikacja wizualna

Typografia logo, jak również wszystkie materiały marketingowe nawiązują do stylistyki art-déco. Postawiliśmy na dokładność, klasycyzujące zgeometryzowanie i poszukiwanie piękna w funkcjonalności.

Strona internetowa

Wykonaliśmy stronę internetową wraz z systemem zarządzania treścią. W ramach funkcjonalności strony klient w łatwy sposób może dodawać i zmieniać treści na stronie. Witryna dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Katalog firmowy

Stworzyliśmy katalog reklamowy ze szczegółowym opisem usług. Publikacja posiada kilka akcentów uszlachetniających. Zastosowano w niej wypukły papier o wyższej gramaturze oraz technikę hot stampingową.

Wspieramy ludzi, pomnażamy kapitał

We support people, multiply assets

Marketing treści

Przygotowaliśmy szereg haseł reklamowych wykorzystanych na stronie internetowej oraz pełen opis firmy i usług. Treści zostały wykorzystane w materiałach drukowanych, jak również na stronie internetowej.

Materiały biznesowe

Zaprojektowaliśmy podstawowe materiały niezbędne do skutecznego funkcjonowania biznesu: wizytówki, teczki ofertowe, papier firmowy.