MP MOSTY

BRANDING — MATERIAŁY DRUKOWANE

Grupa MP Mosty działająca od 2005 roku to cenione w swojej branży biuro projektowe i consultingowe. Specjalizuje się w optymalizacji konstrukcji inżynierskich – mostowych i tunelowych oraz w optymalizacji rozwiązań drogowych i realizuje największe w Polsce projekty. 

Strona internetowa

Założeniem strony internetowej było pokazanie w klarowny sposób obszarów działania grupy oraz stworzenie wizerunku marki profesjonalnej. 

Na stałe zajmujemy się obsługą graficzną i przygotowaniem wszelkich materiałów dla grupy MP Mosty. Dbamy o to, aby wizerunek był spójny. 

Materiały drukowane

Od wielu lat MP Mosty powierza nam przygotowanie wszelakich materiałów graficznych i nie tylko. W ramach współpracy projektowaliśmy kalendarze, wizytówki, papiery firmowe, teczki, koperty, pieczątki, torby, notesy, kartki okolicznościowe, roll upy, gadżety reklamowe, oznakowanie biura i samochodów firmowych, bandery i wiele innych. 

W folderze wizerunkowym zebraliśmy najważniejsze informacje o grupie. Przedstawiliśmy profil działania oraz w przejrzysty i estetyczny sposób zaprezentowaliśmy jej najważniejsze realizacje. 

następny projekt
Zadzwoń Napisz
Ta strona używa cookies. Korzystasz ze strony zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki lub urządzenia do przeglądania stron internetowych - treści dostępnej w internecie. Jeśli Twoje ustawienia zezwalają na zapisywanie cookie takowe są zapisywane.