Strony internetowe

Projektujemy strony internetowe w najnowszych technologiach, idealnie skrojone na potrzeby Twojego biznesu. Proponowane przez nas rozwiązania są nie tylko atrakcyjne, ale również funkcjonalne. Dodatkowo dbamy, aby projektowane strony internetowe były maksymalnie bezpieczne i posiadały opcje intuicyjnego zarządzania treścią. Nasze projekty mogą pełnić różne funkcje. Tworzymy strony-wizytówki, sklepy internetowe, strony okolicznościowe i wiele innych. Projektowanie stron internetowych to nasza pasja. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

mockup strony internetowe

Proste
strony-wizytówki

Tworzymy strony-wizytówki dla mniejszych biznesów, które nie wymagają rozbudowanych witryn i skomplikowanych funkcjonalności. Jest to najlepszy sposób na zaistnienie w świadomości klienta i wzbudzenie jego zaufania (identyfikacja wizualna). Takie strony internetowe bazują na jednej, zasadniczej zakładce, prezentującej najważniejsze informacje na temat firmy. Nasz cennik zawiera najkorzystniejsze cenowo oferty tworzenia właśnie stron-wizytówek.

 • Dla małych biznesów
 • Globalny zasięg
 • Najprostsza i najbardziej efektywna forma reklamy
 • Wzmocnienie wizerunku Twojej firmy

Autorski
CMS

Nasz CMS jest niezwykle intuicyjny, dzięki czemu mogą nim administrować osoby, które do tej pory nie zarządzały treścią na witrynach internetowych. CMS stworzony przez ALISO jest elastyczny i skalowalny. Łatwo możemy go rozszerzać o kolejne funkcjonalności, idealnie dopasowując do Twoich potrzeb. Tworzenie stron oraz ich bieżąca obsługa to dwie odrębne kwestie. Oczywiście oferujemy usługę prowadzenia witryny, ale staramy się też w taki sposób realizować projekty, aby były one przydatne dla samych użytkowników. Intuicyjny CMS, pozwalający na samodzielną edycję treści, przydaje się szczególnie Klientom, posiadającym sklep internetowy. W tym przypadku bardzo ważny jest bowiem bieżący dostęp do strony.

 • Intuicyjność
 • Elastyczność
 • Dodatkowe funkcjonalności
 • Dopasowanie do indywidualnych potrzeb

Landing
page

Projektujemy strony, pojawiające się po kliknięciu w banner, mailing, link sponsorowany lub inny link reklamowy. Dzięki landing page możliwe jest wykorzystanie narzędzi do analizy statystyk serwisów WWW. To z kolei wspomaga pozycjonowanie stron. Strona internetowa, która ma się stać jednym z pierwszych wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google musi posiadać solidne zaplecze. Nasi specjaliści dbają o to, aby strona internetowa uzyskiwała oczekiwane wyniki tanio i szybko.

 • Możliwość gromadzenia danych o użytkownikach strony www
 • Realne korzyści biznesowe

Strony
okolicznościowe

Jesteśmy autorami stron i witryn powstających przy okazji cyklicznych uroczystości, jednorazowych wydarzeń, m.in. konferencji naukowych, festiwali, ślubów, odbywających się nie tylko w mieście Kraków, ale również innych polskich miastach. Jedną z podstawowych funkcjonalności takich stron, oprócz funkcji informacyjnej może być system rezerwacji miejsc. Oferujemy różnego rodzaju aplikacje internetowe, wspomagające funkcjonalność poszczególnych witryn. Dodatkowo, nasze studio graficzne dba o odpowiednią oprawę okolicznościowych stron www.


Responsywne strony
internetowe (RWD)

Projektujemy tak, aby wygląd i układ stron internetowych dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany. Jest to kluczowe w świetle danych, że 51% stron internetowych odwiedzanych jest już na smartfonach i tabletach (Raport „Mobile i digital w Polsce i na świecie w 2016 r.”). Strona tworzona w technice RWD jest uniwersalna i wyświetla się dobrze niezależnie od ekranu. Bez tego elementu nie jest możliwe tworzenie stron maksymalnie funkcjonalnych i atrakcyjnych dla odbiorców.

 • Dostosowanie do rozmiaru ekranu
 • Uniwersalność strony
 • Jedna wersja strony na wszystkie urządzenia (niższy koszt utrzymania)
 • Pozytywny wpływ na pozycjonowanie (SEO)
 • Większa ilość potencjalnych użytkowników strony
 • Większa czytelność i przejrzystość strony

Zobacz realizacje

Skontaktuj się z nami i zdobądź wycenę!

Chętnie się spotkamy i pokażemy, co możesz zyskać, korzystając z naszej oferty.

przejdź do kontaktu i wypełnij brief