Ariańska 16

IDENTYFIKACJA WIZUALNA — STRONA INTERNETOWA

W Krakowie przy ulicy Ariańskiej 16 w odnowionej kamienicy powstały nowe apartamenty. Ich wyjątkowy klimat oddaliśmy w identyfikacji wizualnej i zaprojektowanej stronie internetowej. 

Branding

Przygotowana przez nas identyfikacja wizualna miała oddawać wyjątkowy charakter tego miejsca. Zabytkowa kamienica utrzymana została w stonowanych i klasycznych kolorach, dlatego w materiałach marki bazowaliśmy na brązach, beżach i złocie, który dodaje szczypty luksusu. Zaprojektowana przez nas "16" nawiązuje do portali okiennych znajdujących się na fasadzie budynku. 

Apart Residence powierzył nam przygotowanie wszystkich materiałów niezbędnych dla nowej marki i hotelu. Zaprojektowaliśmy wizytówkę, etui na klucz, zawieszkę bagażową, zawieszkę na drzwi, pocztówkę, książeczkę informacyjną z instrukcjami, regulaminem, materiałami COVID oraz ofertę specjalną. 

Strona internetowa

Strona internetowa utrzymana jest w stylistyce Apart Residence. Najważniejszym założeniem było, aby była ona lekka i przyjazna w odbiorze. Dużą rolę odgrywają zdjęcia, które są jej dużym atutem. 

Na stronie Apart Residence zaimplementowany został zewnętrzny system do obsługi rezerwacji apartamentów.

Sesja zdjęciowa

Specjalnie na potrzeby strony zaplanowaliśmy i zrealizowaliśmy profesjonalną sesję fotograficzną. Zdjęcia apartamentów zostały wykonane przez fotografa, który specjalizuje się w fotografii wnętrz.

Media społecznościowe

Dla nowej marki założyliśmy i ostylowaliśmy stronę na Facebooku. W ramach tej usługi zapewniamy zdjęcie profilowe, zdjęcie w tle, pierwszy post oraz uzupełnienie niezbędnych informacji o mare. 

następny projekt
Zadzwoń Napisz
Ta strona używa cookies. Korzystasz ze strony zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki lub urządzenia do przeglądania stron internetowych - treści dostępnej w internecie. Jeśli Twoje ustawienia zezwalają na zapisywanie cookie takowe są zapisywane.