Sklepy internetowe

sklepy internetowe.

strony okolicznościowe.

sklepy internetowe.

strony okolicznościowe.

sklepy internetowe.

strony okolicznościowe.

sklepy internetowe.

strony okolicznościowe.

sklepy internetowe.

strony okolicznościowe.

sklepy internetowe.

strony okolicznościowe.

sklepy internetowe.

strony okolicznościowe.

sklepy internetowe.

strony okolicznościowe.

Sklepy internetowe

Coraz więcej konsumentów dokonuje swych zakupów on-line, coraz większe są ich wymagania. Trendy w e-commerce zmieniają się szybko i nieustannie. 

W trosce o generowanie możliwie największych wzrostów sprzedaży projektujemy sklepy internetowe dostosowane funkcjonalnie do potrzeb klientów oraz obsługi logistycznej.W odczuciu konsumenta są to m.in. przejrzysty interface, łatwy i czytelny proces zamawiania, opcje płatności oraz wysyłki bądź powiadomienia SMS/e-mail. Dla sprzedającego natomiast kluczowe okażą się statystyki sprzedaży, panel do zarządzania produktami czy integracja z systemem magazynowym. 

 
Spersonalizujemy projekt zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem. Znamy cel Twojego sklepu online — najlepsze wyniki sprzedaży!

Tworzenie sklepów internetowych

Projektujemy sklepy internetowe dostosowane funkcjonalnie do potrzeb klientów oraz obsługi logistycznej. Chcesz założyć sklep online? Napisz do nas, opisz problem, napisz co chcesz osiągnąć a my zajmiemy się resztą.

Nasze wdrożone narzędzie ecommerce u wielu klientów sprzedaje od kilku do kilkunastu tysięcy produktów dziennie. Im lepiej zaprojektowany proces logistyczny, tym więcej procesów udaje nam się automatyzować aby obsługa zamówień odbywała się prawie bezobsługowo.

Pamiętaj, że to nasze narzędzie e-commerce dostosowuje się do Twoich potrzeb, biznesu, logistyki i magazynu. Nigdy na odwrót.

Skuteczne i nowoczesne sklepy internetowe

Jaki powinien być skuteczny sklep internetowy? Najistotniejszym celem każdego sklepu internetowego jest generowanie jak największej sprzedaży. Jakie zatem cechy powinna zawierać skuteczna witryna e-commerce, by klienci chętnie ją odwiedzali?

Ważne jest by platforma sprzedażowa podobała się wizualnie klientom, ale atrakcyjny projekt graficzny, to nie jedyny warunek. Zakładając sklepy internetowe, zwracamy uwagę na kilka najważniejszych aspektów:
 

 • Prosta procedura zamówienia
 • Przejrzysty interface i prezentacja produktu
 • Powiadomienia mailowe/SMS dla klientów po zakupie
 • Płatności online
 • Możliwość wyboru sposobu wysyłki
 • Panel do zarządzania produktami i zamówieniami
 • Statystyki sprzedaży
 • Kupony rabatowe
 • Wsparcie online w trakcie zakupów
 • Narzędzia wspomagające sprzedaż
 • Integracja z systemem magazynowym

Sklep online, który się wyróżni

E-sklep powinien zachęcać klientów atrakcyjnym wyglądem. Nowoczesny wygląd sklepu internetowego charakteryzuje się m.in minimalistyczną i przejrzystą szatą graficzną, unikaniem długich i drobnych tekstów, dużymi, estetycznymi grafikami. Ważna jest prezentacja produktów. Zdjęcia produktów powinny być wysokiej jakości, przejrzyste i ładne. Produkty powinny mieć zachęcający opis. Projektujemy sklepy internetowe, które nowoczesnym wyglądem zatrzymują użytkownika na dłużej w witrynie i zachęcają do zakupów.

Zautomatyzowany system sklepu internetowego

Powiadomienia mailowe lub powiadomienia SMS dla klientów po zakupie i dokonaniu transakcji w sklepie internetowym dają klientowi poczucie bezpieczeństwa i są ważnym podsumowaniem działań klienta na platformie e-commerce. Stworzymy zautomatyzowane powiadomienia dla klientów Twojego sklepu internetowego.

Wygodne płatności online

Sklepy internetowe projektowane i tworzone przez nas mają możliwość płatności online, dzięki temu płatność za zakupy w sklepie natychmiast trafiają na konto sprzedawcy i proces zamówienia jest szybszy. Zakładamy gotowe integracje z systemem płatności PayU, Dotpay, imoje. Współpracujemy z Przelewy24, dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na preferencyjne warunki prowizyjne transakcji. W e-commerce jesteśmy na bieżąco z innowacyjnymi systemami, by dopasować się do zmiennych oczekiwań klientów.

 

Niezbędne integracje

Dla kupujących online duże znaczenie ma możliwość wyboru sposobu wysyłki. Przy zakładaniu sklepu internetowego integrujemy możliwe opcje dostawy oraz opcję możliwości monitorowania przesyłki.

Wydajny i wygodny panel CMS

Panel do zarządzania produktami i zamówieniami projektujemy i dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów. Zdajemy sobie sprawę, że dla właścicieli w codziennym zarządzaniu sklepem internetowym ważne jest proste i intuicyjne użytkowanie. Projektujemy panel administracyjny z myślą o właścicielach sklepów, by każdy użytkownik poradził sobie z konfiguracją i obsługą zamówień. Dodawanie i organizacja produktów w założonym przez nas sklepie internetowym jest niezwykle prosta, zautomatyzowana i wygodna. Twój sklep internetowy będzie dostosowany do najwyższych standardów SEO.

Najnowsze statystyki pokazują, że coraz więcej konsumentów kupuje przez Internet. Zakupy online są wygodne, szybkie i bezpieczne. Sklep online może być przyszłością Twojego biznesu!

Zakładanie sklepu internetowego zleć nam!

Sprzedaż w internecie będzie łatwa i przyjemna jeśli postawisz z nami na zautomatyzowane rozwiązania. Mamy ponad 11 letnie doświadczenie w budowaniu stron www. Zakładamy sklepy internetowe dla dużych marek.

Stworzymy skuteczną platformę e-commerce dla Twojego biznesu. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

Zadzwoń Napisz
Ta strona używa cookies. Korzystasz ze strony zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki lub urządzenia do przeglądania stron internetowych - treści dostępnej w internecie. Jeśli Twoje ustawienia zezwalają na zapisywanie cookie takowe są zapisywane.