Systemy powiadomień

czat.

monity.

czat.

monity.

czat.

monity.

czat.

monity.

czat.

monity.

czat.

monity.

czat.

monity.

czat.

monity.

Systemy powiadomień

Moduły takie jak czat, komentarze, opinie czy oceny to jedynie wstęp do rozbudowy funkcjonalności sklepu internetowego. Warunkiem poprawnego działania takiej witryny są automatyzacja i monitorowanie procesów sprzedażowych. Z kolei aplikacje niezbędne do obsługi procesów zamawiania, płatności, wysyłki bądź powiadomień SMS/e-mail to moduły bardzo indywidualne i tak też do nich podchodzimy. Doskonale wiemy, że każdy sklep ma własną specyfikę, każdy asortyment rządzi się swoimi prawami. Znajomość tych zagadnień pozwala nam na precyzyjną personalizację autorskiego oprogramowania dla Twojego sklepu online.

Monity

Marzysz o tym  by Twoi klienci płacili faktury w terminie? Zamów niezawodny system powiadomień - monit.

Wprowadzimy zautomatyzowany proces windykacji w Twojej firmie. Za pośrednictwem smsa i e-maila system przypomni za Ciebie Twojemu klientowi lub partnerowi biznesowemu, że upłynął termin wypełnienia jego zobowiązania. Monity to nie tylko pisemne przypomnienia, to wypracowanie u Twoich klientów dyscypliny płatności. Warto korzystać z prostych i pomocnych rozwiązań.

Zadzwoń Napisz
Ta strona używa cookies. Korzystasz ze strony zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki lub urządzenia do przeglądania stron internetowych - treści dostępnej w internecie. Jeśli Twoje ustawienia zezwalają na zapisywanie cookie takowe są zapisywane.