Prezentacje multimedialne

Power Point.

Prezi.

Web.

Power Point.

Prezi.

Web.

Power Point.

Prezi.

Web.

Power Point.

Prezi.

Web.

Power Point.

Prezi.

Web.

Power Point.

Prezi.

Web.

Power Point.

Prezi.

Web.

Power Point.

Prezi.

Web.

Prezentacje multimedialne

Zajmujemy się tworzeniem unikalnych, atrakcyjnych graficznie prezentacji multimedialnych. W dzisiejszych czasach bez tego narzędzia nie może obyć się żadne firmowe spotkanie, konferencja oraz szkolenie. Nic dziwnego, ponieważ dobrze wyglądająca prezentacja w przejrzysty sposób pokazuje prezentowane informacje, a nadto pomaga wzbudzić zainteresowanie wśród odbiorców. Korzystamy w ramach tego z różnorodnych programów i narzędzi do tworzenia prezentacji, dostosowując prezentacje multimedialne do potrzeb i wymagań zamawiających. Wystarczy nam krótki zarys, kilka plików, aby powstała chwytliwa i efektywna prezentacja multimedialna.
 

  • Nasi specjaliści stworzą dla Ciebie ciekawą i przyciągającą prezentację multimedialną do wykorzystania na różnego rodzaju spotkaniach firmowych, szkoleniach oraz konferencjach
  • Gwarantujemy, że efekt finalny prezentacji będzie profesjonalny i unikalny
  • Mamy możliwość stworzenia prezentacji płynnie nawiązującej do key visual marki lub danego produkt
  • Pamiętaj, że odpowiednia grafika i właściwy sposób przekazu powodują, że prezentowana treść pozostaje w pamięci słuchaczy na długi czas.

Prezentacja Power Point

Prezentacja Power Point to najpopularniejszy sposób tworzenia prezentacji i multimedialnego prezentowania treści. Dzięki niej mamy możliwość uzupełnienia przekazywanych informacji o ciekawe grafiki, animacje i podkład dźwiękowy. Ty dostarczasz nam content/informacje (treść), paczkę plików a my zajmujemy się resztą – pokażemy przygotowane przez Ciebie treści, wzory i statystyki w nowej, atrakcyjnej i chwytliwej formie.

Prezentacja Prezi

Jeżeli zależy Ci natomiast na bardziej wyrafinowanej i rozbudowanej prezentacji, świetnym wyborem jest Prezi. Narzędzie to zostało oparte na schemacie mapy myśli. Prezi pozwala na płynne przechodzenie pomiędzy poszczególnymi slajdami, tworząc złudzenie swoistej wędrówki po ścieżce zdarzeń i myśli. Tego typu prezentacje multimedialne zachęcają odbiorców do interakcji.

Prezentacja w technologi WEB

Prezentacja w technologii WEB stanowi autorski projekt naszych specjalistów od tworzenia prezentacji. Doszliśmy bowiem do wniosku, że dzięki zastosowaniu tej technologii, wszystkie elementy mogą się dowolnie animować, tworząc efekt strony internetowej. Nasza prezentacja wynosi zatem przekaz ponad prezentację, ponieważ uczestnicy w trakcie prezentacji mogą samodzielnie wyświetlać poszczególne materiały na swoich smartfonach. Zresztą technologia WEB daje o wiele więcej możliwości. Tutaj ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.

Nasze realizacje

Nasze prezentacje docenili:

 

Wszystkie stworzone przez nas prezentacje były przeznaczone do użytku wewnętrznego firm, dlatego nie możemy ich zaprezentować w przygotowanym przez nas portfolio. Mamy jednak nadzieję, że nasza lista zadowolonych klientów stanowi wystarczającą rekomendację. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, na temat realizowanych przez nas projektów, zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń Napisz
Ta strona używa cookies. Korzystasz ze strony zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki lub urządzenia do przeglądania stron internetowych - treści dostępnej w internecie. Jeśli Twoje ustawienia zezwalają na zapisywanie cookie takowe są zapisywane.