Strony internetowe

Strony internetowe.wizytówki.

landing page.

strony okolicznościowe.

Strony internetowe.wizytówki.

landing page.

strony okolicznościowe.

Strony internetowe.wizytówki.

landing page.

strony okolicznościowe.

Strony internetowe.wizytówki.

landing page.

strony okolicznościowe.

Strony internetowe.wizytówki.

landing page.

strony okolicznościowe.

Strony internetowe.wizytówki.

landing page.

strony okolicznościowe.

Strony internetowe.wizytówki.

landing page.

strony okolicznościowe.

Strony internetowe.wizytówki.

landing page.

strony okolicznościowe.

Projekty stron internetowych

Projektujemy strony internetowe w najnowszych technologiach, idealnie skrojone na potrzeby Twojego biznesu. Proponowane przez nas rozwiązania są nie tylko atrakcyjne, ale również funkcjonalne. Dodatkowo dbamy, aby projektowane strony internetowe były maksymalnie bezpieczne i posiadały opcje intuicyjnego zarządzania treścią. Nasze projekty mogą pełnić różne funkcje. Tworzymy strony-wizytówki, sklepy internetowe, strony okolicznościowe i wiele innych. Projektowanie stron internetowych to nasza pasja. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Projektujemy strony internetowe w oparciu o najnowsze trendy. Jesteśmy przekonani, że strona wizualna strony internetowej powinna wynikać z jej funkcjonalności komunikacyjnej. W ten sposób powstają projekty graficzne spójne i harmonijne. Przede wszystkim nasze projekty stron internetowych dopasowane są do wszystkich urządzeń mobilnych. Mamy doświadczenie w projektowaniu witryn dla różnorodnych branż. Projektowanie stron daje nam ogromną satysfakcję. Opisz nam historię Twojej firmy, a my przystąpimy do indywidualnego projektowania strony www.
 

 • Spójność
 • Harmonijność
 • Oryginalność

Strony www - wizytówki

Tworzymy strony internetowe dostosowane do potrzeb Twojego biznesu. W naszym portfolio znajdziesz strony dla małych, jednoosobowych firm jak i dużych, międzynarodowych korporacji. Rozumiemy wszystkie potrzeby. Strony wizytówki, prezentacje wydarzeń okolicznościowych, prezentacja oferty marki, inwestycje deweloperskie, strony hoteli, restauracji, serwisu rowerowego czy największego w Europie przedsiębiorstwa budowlanego - nic nie jest nam obce. Strona będzie wizytówką Twojego biznesu, a może nawet podstawowym narzędziem Twojej pracy. Zróbmy ją dobrze!

Projektowane przez nas strony wdrażane są na nowych technologiach, na naszym autorskim systemie do zarządzania treścią CMS. Dzięki temu są wygodne w obsługe i bardzo funkcjonalne. Dbamy o to, aby strony były w pełni responsywne - wyglądały dobrze na każdym urządzeniu mobilnym - desktopie, laptopie, smartfonie czy tablecie. To nasza pasja i cieszymy się z każdej nowej realizacji. 

Tworzymy strony-wizytówki dla mniejszych biznesów, które nie wymagają rozbudowanych witryn i skomplikowanych funkcjonalności. Jest to najlepszy sposób na zaistnienie w świadomości klienta i wzbudzenie jego zaufania (identyfikacja wizualna). Takie strony internetowe bazują na jednej, zasadniczej zakładce, prezentującej najważniejsze informacje na temat firmy. Nasz cennik zawiera najkorzystniejsze cenowo oferty tworzenia właśnie stron-wizytówek.
 

 • Dla małych biznesów
 • Globalny zasięg
 • Najprostsza i najbardziej efektywna forma reklamy
 • Wzmocnienie wizerunku Twojej firmy

Web design

Witryna internetowa to często pierwszy i ostatni kontakt wizualny z klientem. Strona ciesząca oko zapewni coś więcej niż tylko merytoryczny przekaz. Wzbudzi  u klienta wewnętrzny spokój i będzie pozytywnie zapamiętana.


Nasi web designerzy są do Twojej dyspozycji w zakresie estetyki, charakteru oraz przejrzystości strony www. Doskonale poruszaj się na gruncie psychologii kolorów, symboli i kształtów. Na Twojej stronie zadbają o połączenie designu z funkcjonalnością.

UX/UI

Tworzenie wszelkich produktów cyfrowych takich jak strony internetowe, gry czy aplikacje powierzamy naszym projektantom UX (user experience) oraz UI (user interface). UX designer koncentruje się na potrzebach odbiorcy przeprowadzając research, wywiady oraz testy z użytkownikami produktu. Rezultaty dogłębnego audytu użyteczności przekazuje projektantowi UI. Projektant UI przygotowując docelowy interface, dba o jego estetykę, przekaz oraz intuicyjność bez strat na funkcjonalności.

 

Ścisła współpraca naszych ekspertów z zakresu UX/UI daje efekt zamierzonej spójności Twojego projektu.  Czy już wiesz, dlaczego warto zaufać naszym projektantom? 

Autorski CMS

Nasz CMS jest niezwykle intuicyjny, dzięki czemu mogą nim administrować osoby, które do tej pory nie zarządzały treścią na witrynach internetowych. CMS stworzony przez ALISO jest elastyczny i skalowalny. Łatwo możemy go rozszerzać o kolejne funkcjonalności, idealnie dopasowując do Twoich potrzeb. Tworzenie stron oraz ich bieżąca obsługa to dwie odrębne kwestie. Oczywiście oferujemy usługę prowadzenia witryny, ale staramy się też w taki sposób realizować projekty, aby były one przydatne dla samych użytkowników. Intuicyjny CMS, pozwalający na samodzielną edycję treści, przydaje się szczególnie Klientom, posiadającym sklep internetowy. W tym przypadku bardzo ważny jest bowiem bieżący dostęp do strony.
 

 • Intuicyjność
 • Elastyczność
 • Dodatkowe funkcjonalności
 • Dopasowanie do indywidualnych potrzeb

Responsywne strony internetowe (RWD)

Projektujemy tak, aby wygląd i układ stron internetowych dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany. Jest to kluczowe w świetle danych, że 51% stron internetowych odwiedzanych jest już na smartfonach i tabletach (Raport „Mobile i digital w Polsce i na świecie w 2016 r.”). Strona tworzona w technice RWD jest uniwersalna i wyświetla się dobrze niezależnie od ekranu. Bez tego elementu nie jest możliwe tworzenie stron maksymalnie funkcjonalnych i atrakcyjnych dla odbiorców.
 

 • Dostosowanie do rozmiaru ekranu
 • Uniwersalność strony
 • Jedna wersja strony na wszystkie urządzenia (niższy koszt utrzymania)
 • Pozytywny wpływ na pozycjonowanie (SEO)
 • Większa ilość potencjalnych użytkowników strony
 • Większa czytelność i przejrzystość strony

Zadzwoń Napisz
Ta strona używa cookies. Korzystasz ze strony zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki lub urządzenia do przeglądania stron internetowych - treści dostępnej w internecie. Jeśli Twoje ustawienia zezwalają na zapisywanie cookie takowe są zapisywane.