Framre

IDENTYFIKACJA WIZUALNA — SKLEP INTERNETOWY

FRAMRE to marka, która zajmuje się produkcją indywidualnych frontów dla swoich klientów. System produkcyjny pozwala na bezproblemowy montaż frontów do korpusów systemów IKEA.

Branding

Wspólnie z zespołem Framre stworzyliśmy identyfikację wizualną z którą identyfikuje się marka, która odpowiada oczekiwaniom grupy docelowej i (chyba przedewszystkim) podoba się grupie docelowej. 

Konfigurator online

Zgodnie z modelem biznesowym Klienta, stworzyliśmy w pełni edytowalny konfogurator frontów dzięki któremu klienci mogą wybrać samodzielnie wszystkie detale a cena policzy się automatycznie. Rozumiejąc biznes Klienta, wdrożyliśmy również narzędzie lojalnościowe dla architektów wnętrz, którzy są sporą grupą wpływającą na decydujący wybór ostatecznwego klienta. 

Zakup online

Dzięki integracji z pośrednikiem płatności online oraz logistyką, klient ostateczny ma możliwość złożenia zamówienia i opłacenia go drogą online. Cały pozostały proces realizacji wraz z powiadomieniami mailowymi i aktualizacji statusu zamówienia jest obsługiwany przez system dostarczony przez nas. 

Zadzwoń Napisz
Ta strona używa cookies. Korzystasz ze strony zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki lub urządzenia do przeglądania stron internetowych - treści dostępnej w internecie. Jeśli Twoje ustawienia zezwalają na zapisywanie cookie takowe są zapisywane.