Hotel Biała Woda

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Na granicy polsko - słowackiej buduje się hotel w stylu alpejskim. Konieczne było nawiązanie do kilku elementów/symboli jednocześnie, zachowując przy tym klimat górki zachodniej Europy. Efektem naszej współpracy jest spójna identyfikacja wizualna oraz materiały identyfikacyjne. 

Branding

Przygotowany przez nas logotyp oraz jego oprawa kolorystyczno ikonograficzna miała oddawać charakter miejsca (góry, natura, woda). Inwestor jest zauroczony prezentacją górskich, alpejskich miejscowości, zwłaszcza u podnóży góry Mount Blanc po francuskiej stronie. W związku z tym, konieczne było nawiązanie również do klasycznego stylu alpejskiego. 

Wykonaliśmy logotyp w wersji podstawowej oraz kilku alternatywnych. Dobór znaczenia materiałów hotelowych będzie zależał od tego na czym będzie się on znajdował. Często spotykamy się z sytuacją w ktrórej dobrze wyglądający logotyp na szyldzie wygląda źle na hafcie szlafrokowym. 

Zadzwoń Napisz
Ta strona używa cookies. Korzystasz ze strony zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki lub urządzenia do przeglądania stron internetowych - treści dostępnej w internecie. Jeśli Twoje ustawienia zezwalają na zapisywanie cookie takowe są zapisywane.